Entree Awards 2024: Dit zijn de beste nieuwe bars, restaurants en hotels van Nederland! Op 2 december zijn in Theater Amsterdam de Entree Awards uitgereikt: vakprijzen voor de beste nieuwe bars, restaurants, hotels en horeca professionals.
De prijzen gingen onder meer naar de restaurants Badhuis (Amsterdam), 1NUL8 Basement (Rotterdam) en hotel Blendin (Bloemendaal). Daarnaast werd Robin Bravenboer uitgeroepen tot Horecaondernemer van het Jaar en Sebastian Cichowlas tot Best Bartender. De verkiezing is een initiatief van het onafhankelijke horecaplatform Entree Magazine.
Nominaties
Een onafhankelijke vakjury met o.a. trendwatchers, horecaondernemers en foodies bezocht afgelopen maanden 54 genomineerde horecabedrijven: 49 nieuwe zaken en vijf zaken die niet nieuw zijn, maar wél aan de top staan. Ook werden twee persoonsgebonden prijzen uitgereikt: de Horecaondernemer van het Jaar en Best Bartender. Voor deze laatste titel werd een competitiedag gehouden, onder leiding van een vakjury.
Alle winnaars van de Entree Awards
◻️ Blendin in Bloemendaal is Best New Boutique Hotel
◻️ Bar Bù in Rotterdam is Best New Dine & Drink Concept <100 guests
◻️ Mairie in Berkel en Rodenrijs is Best New Dine & Drink 100-125 guests
◻️ 1NUL8 Basement in Rotterdam is Best New Dine & Drink >125 guests
◻️ Café Kiem in Rotterdam is Best New Restobar
◻️ LuminAir in Amsterdam Best New Cocktailbar
◻️ Badhuis in Amsterdam is Best New All Day Concept
◻️ Heimat in Utrecht is Best New Fine Dining Concept
◻️ Selva in Amsterdam is Best New Rooftop
◻️ Duke of Tokyo in Rotterdam is Best New Entertainment Concept
◻️ Van Heeckeren op Ameland is Beste Jaarrond Terras
◻️ Robin Bravenboer is Horecaondernemer van het Jaar
◻️ Sebastian Cichowlas is Best Bartender
Entree Awards, de Jury
Een vakjury heeft de afgelopen weken een officieel jurybezoek afgelegd bij de genomineerden. Aan de hand van hun ervaringen kozen zij de winnaars uit. De jury bestaat uit 23 specialisten, onder wie Ron Blaauw en Joris Bijdendijk (chefs), Ad Schaap (eigenaar De Beren) en Anne de Buck (oprichter Your Little Black Book). Kranenburg: “De juryleden zijn onafhankelijk en zwaargewichten in hun vakgebied. Dankzij hun statuur is een nominatie beslist van meerwaarde.”
Bron: persbericht
Foto: Pim Ras
🍇🥂Geen enkel culinair nieuwtje missen🍷🍴?
Schrijf je dan hier in
voor onze wekelijkse nieuwsbrief en/of
volg Anne-Wies op
Instagram, LinkedIn of Facebook
Geef een reactie